porady prawne radca prawny toruń

O Kancelarii

 

Moja koncepcja świadczenia pomocy prawnej zawsze różniła się nieznacznie od przyjętych rynkowo standardów.

Priorytetem, który wyznaczyłam sobie na początku swojej działalności było poznanie Klienta i jego oczekiwań (osobistych, biznesowych). Na tej podstawie buduję trwałą współpracę. 

Edukacja

 

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2010 r. aktywnie zajmuję się kompleksową obsługą przedsiębiorstw. W 2014 r. zostałam wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu pod numerem wpisu TR-1044. W 2020 r. wpisano mnie na listę mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Toruniu. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń ekonomiczno-prawnych w biznesie na Wydziale Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Doświadczenie i zakres współpracy

 

Unikalne doświadczenie zawodowe zdobyłam świadcząc pomoc prawną dla licznych podmiotów, także tych największych w województwie kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim. Dzięki temu wiem, jak poruszać się w bardzo wymagającym świecie biznesu.

Wraz ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami  (doradcy podatkowi, ekonomiści, notariusze) świadczę kompleksową pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

W ramach praktyki zajmuję się obsługą organów spółek, rejestracją podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym (spółki, stowarzyszenia, fundacje), sporządzaniem umów, wsparciem we wszelkich bieżących procesach, audytami na potrzeby transakcji kapitałowych due diligence.

Satysfakcję dają mi również wygrane procesy w osobistych sprawach klientów indywidualnych.

Władam biegle językiem angielskim (legal english) i sporządzam w tym języku wymaganą dokumentację.

 

W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu.

 

Martyna Smołucha – radca prawny, mediator

Tel: 608 677 731

E-mail: martyna.smolucha@ramyprawa.pl

radca prawny toruń bydgoszcz chełmno