porady prawne radca prawny toruń
porady prawne radca prawny toruń

Martyna Smołucha

 

Jestem radcą prawnym i stałym mediatorem sądowym przy Sądzie Okręgowym w Toruniu. Priorytetem, który wyznaczyłam sobie na początku swojej działalności było i wciąż jest poznanie Klienta i jego oczekiwań (osobistych i biznesowych). Na tej podstawie buduję trwałą współpracę. 

Kontakt

      

 Telefon:  +48 608 677 731

 

 E-mail:    martyna.smolucha@ramyprawa.pl

 


Znajdziesz mnie także tutaj: 

Edukacja

Od 2010 r. aktywnie zajmuję się kompleksową obsługą przedsiębiorstw. W 2014 r. zostałam wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu pod numerem wpisu TR-1044. W 2020 r. wpisano mnie na listę mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Toruniu. 

 

Uzyskałam również walidację kwalifikacji „Prowadzenie mediacji sądowych i pozasądowych w sprawach cywilnych” – Instytucja Certyfikująca – Centralny Instytut Analiz Polityczno-Prawnych (czerwiec 2023 r.).

 

 

W ramach kształcenia językowego ukończyłam studia podyplomowe z zakresu tłumaczeń ekonomiczno-prawnych w biznesie na Wydziale Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Doświadczenie i zakres współpracy

Unikalne doświadczenie zawodowe zdobyłam świadcząc pomoc prawną dla licznych podmiotów, także tych największych w województwie kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim. Dzięki temu wiem, jak poruszać się w bardzo wymagającym świecie biznesu. 

 

Wraz ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami  (doradcy podatkowi, ekonomiści, notariusze) świadczę kompleksową pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

 

W ramach wieloletniej praktyki zajmuję się obsługą organów spółek, rejestracją podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym (spółki, stowarzyszenia, fundacje), sporządzaniem umów, wsparciem we wszelkich bieżących procesach, audytami na potrzeby transakcji kapitałowych due diligence. Satysfakcję dają mi również wygrane procesy w osobistych sprawach klientów indywidualnych.

 

Władam biegle językiem angielskim (legal english) i sporządzam w tym języku wymaganą dokumentację.

 

W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu.

 

Martyna Smołucha – radca prawny, mediator